Nowy pseudonim Lewandowskiego! "Wygląda na starszego niż trener"

Piłka nożna
Nowy pseudonim Lewandowskiego! "Wygląda na starszego niż trener"
fot. PAP

Nowa fryzura Roberta Lewandowskiego nie przeszła bez echa w niemieckich mediach. Polski snajper popisał się dwiema bramkami w wygranym przez Bayern meczu z Augsburgiem 3:0, tymczasem Bild rozpisuje się o nowym image 29-latka, nadając mu nawet nowy przydomek będący grą słów.

Bayern pewnie ograł Augsburg 3:0, a bohaterem mistrza Niemiec i lidera Bundesligi został autor dwóch bramek, Robert Lewandowski. Polak prowadzi w klasyfikacji strzelców z 13 bramkami.

Niemiecki "Bild" nie przegapił nowej fryzury "Lewego", który przefarbował włosy. Dziennik nadał Polakowi przydomek... LeGRAUdowski. Jak wiadomo, "grau" to po niemiecku siwy. Niemcy kontynuują: "Wygląda na starszego niż trener Heynckes! Jest siwy, ale wciąż zabójczo niebezpieczny".

Po zakończonym meczu Lewandowski zapytany o opinię mediów zażartował, że w ten sposób wyraził solidarność z 72-letnim trenerem Juppem Heynckesem. "Moja żona jest bardzo zadowolona. To Jupp jest moim wzorem do naśladowania! Chciałem zrobić coś zgoła innego niż pozostali"...

Trener Heynckes odpowiedział równie humorystycznie: "Nie jestem zazdrosny! Młodzi ludzie po prostu chcą się zmieniać. Najważniejsze, że nadal strzela bramki".

Kilka dni temu nowa fryzura Lewandowskiego rozniosła się szerokim echem po sieci i stała się obiektem wielu komentarzy i żartów.

 

 

CH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze