Łobodziński gościem Magazynu Nice 1 Ligi

Były reprezentant Polski, a obecnie piłkarz Miedzi Legnica Wojciech Łobodziński będzie gościem kolejnego Magazynu Nice 1 Ligi. Początek programu o 20:30 w Polsacie Sport.

Miedź Legnica, której Łobodziński jest kapitanem, w niedzielny wieczór mogła ponownie zasiąść na fotelu lidera Nice 1 Ligi, ale nie wykorzystała tej szansy tylko remisując przed własną publicznością z Rakowem Częstochowa 1:1. Gospodarze prowadzili od 11. minuty po golu Marquitosa, ale jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Tomas Petrasek ustalając tym samym wynik meczu.

Liderem tabeli po 18. kolejce spotkań została w ten sposób Odra Opole, która w wyjazdowej potyczce ograła Górnika Łęczna 3:0. Zespół z Lubelszczyzny już bez Tomasza Kafarskiego na ławce trenerskiej, "umocnił" się tym samym na przedostatnim miejscu w tabeli. Ostatni jest inny spadkowicz - Ruch Chorzów, który przegrał ze Stalą Mielec 1:2. Na zupełnie innymi biegunie są beniaminkowie Nice 1 Ligi - obok pierwszej Odry w czołówce są także Raków (4. lokata) i Puszcza Niepołomice (7. miejsce).

Minioną kolejkę podsumujemy w poniedziałkowym magazynie, w którym gośćmi Marcina Feddka będą Wojciech Łobodziński oraz nasi stali eksperci Andrzej Iwan i Tomasz Łapiński. Początek programu o 20:30 w Polsacie Sport.

W załączonych materiałach wideo skróty meczów Miedź - Raków oraz Ruch - Stal.