Dojdzie do transferowego hitu?! Leon rozważy ofertę od giganta

Siatkówka

Wilfredo Leon od trzech lat występuje w Zenicie Kazań, lecz niedługo może się to zmienić! Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie przyznał, że może rozważyć ofertę od... innego klubu z Superligi. Chodzi o Zenit St. Petersburg.

W tym sezonie w rosyjskiej Superlidze pojawił się nowy klub. Mowa oczywiście o Zenicie Sankt Petersburg, który za sprawą wykupienia licencji upadłego Dynama Krasnodar mógł rozpocząć rozgrywki na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Za sprawą wielomilionowego wsparcia od "Gazpromu" zespół był w stanie ściągnąć wielu znakomitych siatkarzy, takich jak Alexander Volkov, Evgeny Sivozhelev, Andrey Aschev oraz Oreol Camejo.

 

Beniaminek zajmuje w lidze czwarte miejsce z dorobkiem 22 punktów (7 wygranych, 5 porażek). Do pierwszego imiennika z Kazania traci aż 13 oczek, a już w środę dojdzie do bezpośredniego starcia tych drużyn. Po przeciwnej stronie barykady zobaczymy największe gwiazdy siatkówki - w tym Wilfredo Leona, który nie wykluczył ewentualnego transferu.

 

- Jeśli naprawdę otrzymam ofertę, to rozważę tę opcję i przedyskutuje jąz żoną i przyjaciółmi. Nie będę odrzucał takiej szansy i mogę powiedzieć, że jestem otwarty i gotowy na wszystko - powiedział w rozmowie z oficjalną stroną Zenita St.Petersburg.

 

Umowa Leona z Zenitem Kazań wygasa wraz z końcem sezonu 2017/2018.

 

Do spotkania Zenit vs Zenit dojdzie w środę.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze