Kolejne zmiany w Izako Boars. Ze stada odszedł jeden „Dzik”

E-sport
Kolejne zmiany w Izako Boars. Ze stada odszedł jeden „Dzik”
fot. Izako Boars

Nieco ponad miesiąc cieszyli się zawodnicy Izako Boars z kadrowej stabilności. Odejście z zespołu potwierdził bowiem Szymon ‘lys’ Łondka.

- Nie ma co się z tym dłużej ukrywać - tak odszedłem z drużyny Izako Boars. Była to dosyć krótka przygoda, ale wyciągnąłem z niej wnioski - napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku lys. Jak jednak zapewnia zawodnik, wina nie leży po stronie klubu i osób zaangażowanych w jego rozwój. - Organizacja zaskoczyła mnie niesamowicie pozytywnie, zostały nam zapewnione idealne warunki. Mam nadzieję, że będzie się jeszcze prężniej rozwijać, ponieważ ludzie wkładający wysiłek w jej budowanie dają z siebie 110%. Nie można było na nic narzekać - zapewnia Łondka. Gracz jednocześnie podziękował Kamilowi ‘kamilowi’ Kamińskiemu oraz Piotrowi ‘izakowi’ Skowyrskiemu za daną mu szansę i życzył „Dzikom” powodzenia w rozgrywkach polskich i na arenie międzynarodowej.

Łondka dołączył do Izako Boars 18 października, wraz z Piotrem ‘nawrotem’ Nawrockim zastępując wówczas Sebastiana ‘NEEXa’ Trelę oraz Kamila ‘LILUGUZMANA’ Palę. Oficjalnie przechodził w zespole okres próbny. Nie wiemy jeszcze, kto w Izako Boars zastąpi lysa. W kwalifikacjach do Nations Elite Esports Cup „Dziki” wzięły udział z reprezentantem Pompa Team - Dawidem ‘lunaticiem’ Cieślakiem.

Skład Izako Boars:
Kamil ‘kamil’ Kamiński
Mateusz ‘matty’ Kołodziejczyk
Dawid ‘xype’ Lach
Piotr ‘nawrot’ Nawrocki

Sam lys wraz z grupą znajomych występować będzie natomiast w składzie M1STYFIKACJA. Oprócz niego w zespole tym zobaczymy m.in. Filipa ‘TUDSONa’ Tudeva i Temmy’ego ‘sorena’ Tudeva.

Skład M1STYFIKACJI:
Adrian ‘Axii’ Janczarek
Arek ‘Vegi’ Nawojski
Filip ‘TUDSON’ Tudev
Temmy ‘soren’ Tudev
Szymon ‘lys’ Łondka

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie