Najlepsi esportowcy z Polski w Muzeum Gazownictwa. Finały PLE już w grudniu!

E-sport
Najlepsi esportowcy z Polski w Muzeum Gazownictwa. Finały PLE już w grudniu!
fot. Polska Liga Esportowa

Wiemy gdzie i kiedy zwieńczony zostanie drugi sezon Polskiej Ligi Esportowej. Finały LAN-owe rozgrywek odbędą się już 2 i 3 grudnia w Warszawie.

Przez wiele tygodniu plotkowano na temat tego, czy faza pucharowa drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej faktycznie odbędzie się podczas turnieju LAN-owego. Jak się okazało, organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by najlepsze sekcje etapu grupowego spotkały się w jednym miejscu. Wydarzenie podsumowujące całą edycję zaplanowano na 2 i 3 grudnia. Impreza odbędzie się w warszawskim Muzeum Gazownictwa. W sobotę przed komputerami zobaczymy graczy League of Legends, w niedzielę natomiast strzelców Counter-Strike’a: Global Offensive.

Turniej będzie miał charakter zamknięty. Na miejscu pojawią się wyłącznie drużyny, rodziny zawodników, osoby zaproszone przez organizatorów, a także media. Kibice zmagania śledzić będą mogli na kanale Twitch.

Znamy już wszystkich finalistów rozgrywek CS:GO. W Warszawie pojawią się reprezentanci AGO Gaming, Teamu Kinguin, PRIDE i Venatores. Jeśli chodzi o League of Legends - udział w turnieju zagwarantowały już składy Illuminar Gaming i Pompa Team. O pozostałe dwa miejsca wciąż walczą AGO Singularity, Team DPD i Sneaky FoxEZ. Najlepsi uczestnicy Polskiej Ligi Esportowej zmierzą się o nagrody z puli o łącznej wartości 261,360 złotych.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie