Krychowiak znów ma problemy! "Nie wkomponował się do szatni"

Piłka nożna
Krychowiak znów ma problemy! "Nie wkomponował się do szatni"
fot. PAP

Wiele mówiło się o problemach Grzegorza Krychowiaka w PSG, gdzie nie mógł złapać wspólnego języka z resztą drużyny. Jak informuje dziennikarz "Birmingham Mail" w rozmowie z serwisem "WP", Polak ma podobne kłopoty w West Bromwich Albion i nie wkomponował się do szatni nowego zespołu.

West Bromwich Albion nie wygrał w lidze już od prawie trzech miesiący, a winą za to obarczono menedżera, Tony'ego Pulisa, który był zwolennikiem sprowadzenia Krychowiaka. – Tak, jak szkoleniowca nie ma już od poniedziałku na The Hawthorns, tak i notowania Krychowiaka zdecydowanie się obniżyły – tłumaczy w rozmowie z "WP Sportowe Fakty" Paul Suart.

 

– Składa się na to wiele czynników. Po pierwsze, Grzegorz nie pasuje do systemu 1-5-3-2. Trio drugiej linii, które tworzy z Garethem Barrym oraz Jakiem Livermorem, na papierze wygląda obiecująco, ale w praktyce próżno szukać w nim chemii. Nie chcę być złym prorokiem, lecz dochodzą do mnie słuchy, iż Polak swoim charakterem nie wkomponował się do reszty szatni. Barwy WBA reprezentują głównie brytyjscy "drwale". Żadnemu z nich nie przyszło do głowy, aby pozować do zdjęć z kobietą u boku bądź tez zabierać głos na Twitterze – doda dziennikarz "Birmingham Mail".

 

Takie informacje muszą martwić, szczególnie patrząc z punktu widzenia selekcjonera Adama Nawałki. Przecież Krychowiak poszedł na wypożyczenie do WBA głównie z myślą o regularnej grze, która miała mu zapewnić wysoką formę na mundialu w Rosji.

 

Ciekawy jest również fakt, że o podobnych problemach Polaka mówiło się podczas jego przygody z PSG. Wtedy to również nie potrafił złapać wspólnego języka z kolegami z szatni. "L'Equipe" pisał, że piłkarze francuskiego zespołu mówili, że nasz reprezentant ma braki techniczne i źle rozgrywa piłkę. Pojawiały się informacje, że koledzy go nie cenią.

 

Krychowiak ma dziewięć występów w Premier League. Po ostatnim meczu z Chelsea zebrał fatalne opinie i został zmieniony już po pierwszej połowie spotkania.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze