Strachu do Popka: Wstyd mi za ciebie! Jesteś cienki (WIDEO)

Sporty walki

Już 23 grudnia na gali KSW 41 w Katowicach Popek Monster (3-2, 3 KO) zmierzy się z Tomaszem Oświecińskim (0-0). Debiutant w MMA po raz kolejny ostro wypowiedział się o politycznych planach swojego rywala. - Wstyd mi za ciebie! Nie chciałbym, aby ktoś taki jak ty mnie reprezentował - powiedział popularny "Strachu".

"Popek" na początku października przekazał swoim fanom informację, że zamierza już niedługo rozpocząć karierę polityczną. W programie "Nie o to pytałem" zaskoczył słuchaczy wieścią o planach kandydowania na posła.

 

- Za parę miesięcy będę politykiem, bo niedługo startuję na posła! Nie zdradzę nic więcej, nie zdradzę z jakiej partii, ale startuję na posła - powiedział "Popek".

 

Już 23 grudnia były rywal Mariusza Pudzianowskiego podczas KSW 41 zmierzy się z debiutującym w MMA Tomaszem Oświecińskim. Popularny "Popek" wypowiedział się na temat planów politycznych swojego najbliższego przeciwnika.

 

- Panie Popek, czy tam Czopek, ja na pana nie zagłosuję i myślę, że wielu ludzi też tak postąpi. Wstydziłbym się, gdyby ktoś taki jak pan mnie reprezentował. Masz psychikę dziesięcioletniej dziewczynki, a tatuujesz sobie oczy. Jesteś cienki jak żyletka - przekazał "Strachu" w kierunku "Popka".

 

Wypowiedź Tomasza Oświecińskiego zobaczysz w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze