Bundesliga: Koszmar kolegi Kapustki. Auto spłonęło mu pod domem

Piłka nożna
Bundesliga: Koszmar kolegi Kapustki. Auto spłonęło mu pod domem
fot. PAP/DPA

Georg Niedermeier z SC Freiburg przeżył w nocy z poniedziałku na wtorek prawdziwe chwile grozy. Pod domem zawodnika spłonął należący do niego Mercedes AMG, którego wartość przekraczała 100 tysięcy euro. Okoliczności zdarzenia nie są jeszcze jasne.

Klubowy kolega Bartosza Kapustki i Rafała Gikiewicza został wyrwany ze snu około godziny piątej nad ranem. Wtedy też fryburska policja przyjęła zgłoszenie o płonącym samochodzie. Wkrótce na miejsce dotarła straż pożarna, ale z pojazdu już nic nie zostało. Właściwie z pojazdów - spłonął także samochód zaparkowany za autem Niedermeiera.

Zawodnik ma nadzieję, że pożar był wynikiem nieszczęśliwego wypadku, ale policja na ten moment nie może niczego wykluczyć. W grę wchodzi więc udział osób trzecich. Sytuacja będzie nieco bardziej jasna, gdy policyjni eksperci zbadają oba samochody.

Niedermeier trafił do Freiburga w 2016 roku z VfB Stuttgart, gdzie spędzić sześć lat swojej kariery. W nowym klubie nie zagrał zbyt wiele, bo zaledwie siedem meczów. Obecnie zmaga się z kontuzją pleców. W tym sezonie nie wybiegł jeszcze na boisko.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze