KSW 41: Mistrz ostatecznie nie wystąpi w Katowicach!

Sporty walki

Karta gali KSW 41 w ostatnim czasie została wypełniona niemalże w pełni. Według zapewnień organizatorów 23 grudnia w katowickim Spodku kibice zobaczą 9 pojedynków. Znamy bohaterów ośmiu konfrontacji, a bohaterem ostatniej walki na pewno nie będzie Tomasz Narkun (14-2, 3 KO, 11 SUB). - Zdrowie jest, chęci są, ale walki nie ma - napisał na Twitterze mistrz kategorii półciężkiej.

Początkowo Narkun był przekonany i prawie pewny, że wystąpi na KSW 41. - Wszystko wskazuje na to, żę 23 grudnia na KSW 41 będzie moja czwarta obrona! Macie kogoś na celowniku z kim mógłbym się zmierzyć? - napisał Narkun na swoim facebookowym fanpage'u kilka tygodni temu.

Dzisiaj już wiemy, że ostatecznie "Żyrafa" w okrągłej klatce KSW pojawi się dopiero na przyszłorocznej gali KSW 42. - Dostałem wiele pytań od was czy zawalczę na ksw 41 w Katowicach. A więc oficjalnie odpowiadam że nie zawalczę. Szkoda - czytamy na Twitterze mistrza kategorii półciężkiej.

 

KSW 41: Znamy kolejnego bohatera? Walka mistrzowska na horyzoncie!


W rozpisce gali KSW 41 pozostały jeszcze trzy wolne miejsca. Nadal nie poznaliśmy rywala Damiana Janikowskiego oraz bohaterów nieogłoszonej walki grudniowej gali.

 

W załączonym materiale wideo skrót ostatniej walki Tomasza Narkuna z Marcinem Wójcikiem.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze