Sporty walki

Czołowy zawodnik UFC trafił za kratki!...

Caceres jak widać inspiruje się Chinami, jego pseudonim to "Bruce Leeroy". W piątkowy wieczór miało miejsce oficjalne ważenie przed galą UFC w Szanghaju. Rywalem Amerykanina będzie reprezentant gości, Guan Wang. To jednak 29-latek skradł show na ważeniu. Wbiegł na wagę, a gdy z niej schodził wziął do ręki naczynie i udał, że pije z niego alkohol.

 

Oczywiście miało to przypominać scenę z filmu "Pijany mistrz", w którym główną rolę grał Jackie Chan. Bohater tej produkcji zaczynał bardzo dobrze walczyć jedynie po spożyciu wysokoprocentowych napojów, uczył się też stylów "pijanych mistrzów". Trzeba przyznać, że Caceres odegrał scenę perfekcyjnie, gdyż po wypiciu zawartości udał, że zatacza się na nogach. Ciekawe jak spisze się w walce z Wangiem i czy do oktagonu wyjdzie... trzeźwy.

 

(Cała sytuacja od 16.55)

 

 

Przypomnijmy, że głównym wydarzeniem gali w Szanghaju będzie starcie Michaela Bispinga z Kelvinem Gastelumem. Brytyjczyk zaledwie trzy tygodnie temu stracił pas mistrza UFC w kategorii średniej. Podczas gali oznaczonej numerem 217 przegrał z legendą organizacji, Georgesem St. Pierre'em.