UFC: "Pijany mistrz" na ważeniu w Szanghaju

Sporty walki
UFC: "Pijany mistrz" na ważeniu w Szanghaju
fot. Youtube

Alex Caceres (13-10, 1NC, 3 KO, 5 SUB), który w sobotę wystąpi na gali UFC Fight Night 122 najwyraźniej jest fanem chińskich filmów. Postanowił on wykonać scenkę z pewnego filmu, w którym w przeszłości występował Jackie Chan, a mianowicie z "Pijanego mistrza".

Caceres jak widać inspiruje się Chinami, jego pseudonim to "Bruce Leeroy". W piątkowy wieczór miało miejsce oficjalne ważenie przed galą UFC w Szanghaju. Rywalem Amerykanina będzie reprezentant gości, Guan Wang. To jednak 29-latek skradł show na ważeniu. Wbiegł na wagę, a gdy z niej schodził wziął do ręki naczynie i udał, że pije z niego alkohol.

 

Oczywiście miało to przypominać scenę z filmu "Pijany mistrz", w którym główną rolę grał Jackie Chan. Bohater tej produkcji zaczynał bardzo dobrze walczyć jedynie po spożyciu wysokoprocentowych napojów, uczył się też stylów "pijanych mistrzów". Trzeba przyznać, że Caceres odegrał scenę perfekcyjnie, gdyż po wypiciu zawartości udał, że zatacza się na nogach. Ciekawe jak spisze się w walce z Wangiem i czy do oktagonu wyjdzie... trzeźwy.

 

(Cała sytuacja od 16.55)

 

 

Przypomnijmy, że głównym wydarzeniem gali w Szanghaju będzie starcie Michaela Bispinga z Kelvinem Gastelumem. Brytyjczyk zaledwie trzy tygodnie temu stracił pas mistrza UFC w kategorii średniej. Podczas gali oznaczonej numerem 217 przegrał z legendą organizacji, Georgesem St. Pierre'em.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze