Piłka nożna

Ojrzyński: W Gdyni rywalizacja najlepszych...

Ojrzyński objął Arkę po Grzegorzu Nicińskim 10 kwietnia tego roku. Przez ten czas zdążył utrzymać klub z Pomorza w Ekstraklasie oraz zdobył z nim drugi w historii Puchar Polski. Ten sezon dotychczas również jest bardzo udany w wykonaniu "Arkowców", którzy plasują się na 8. miejscu w ligowej stawce. Ponadto obrońcy tytułu, jedną nogą są już w półfinale Pucharu Polski. Bowiem pierwszy mecz w Głogowie wygrali 2:0.

 

45-latek zanim został trenerem Arki samodzielnie prowadził Górnika Zabrze, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Koronę Kielce, Zagłębie Sosnowiec, Odrę Wodzisław, Raków Częstochowa, Wisłę Płock oraz Znicz Pruszków. Najdłużej pracował w ekipie z Kielc. W Koronie spędził ponad dwa lata swojego zawodowego życia.

 

W Cafe Futbol zostaną przywołane piękne wspomnienia dla trenera Ojrzyńskiego oraz jego podopiecznych. Nasz reporter, Adam Sławiński przygotował materiał o sensacyjnym zwycięstwie w finale Pucharu Polski z Lechem Poznań. Pokażemy także rozmowę z młodym właścicielem gdyńskiego klubu - Dominikiem Midakiem, którą przeprowadził Szymon Zaworski.

 

Nie zabraknie również spojrzenia na polską piłkę naszego stałego felietonisty "Cezarego z Pazurem", który jak zawsze jest ostry w swoich opiniach. Tym razem Cezary Kowalski przybliży w swoim barwnym stylu sylwetkę trenera Ojrzyńskiego. Program poprowadzi Mateusz Borek, któremu towarzyszyć będą nasi stali eksperci Roman Kołtoń oraz Tomasz Hajto.

 

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport. Od 12.25 dogrywka na Polsatsport.pl.