Wiadomo, gdzie Lewandowski chciałby zakończyć karierę. Zdradziła to jego żona!

Piłka nożna
Wiadomo, gdzie Lewandowski chciałby zakończyć karierę. Zdradziła to jego żona!

Kapitan reprezentacji Polski, a na co dzień snajper Bayernu Monachium Robert Lewandowski ma już plany dotyczące zakończenia kariery. Jak zdradziła jego żona Anna, "Lewy" ostatnie lata kariery chciałby spędzić w klubie z Major League Soccer - Los Angeles Galaxy.

Lewandowska udzieliła wywiadu portalowi Businessinsider. Wypowiedziała się w nim na temat biznesowej działalności jednego z najpopularniejszych małżeństw w Polsce, ale również o planach na przyszłość. Jak przyznała, chciałaby w Stanach Zjednoczonych rozwijać firmę swoją i męża.

 

- Myślę, że trochę czasu spędzimy też w Stanach Zjednoczonych. Marzy nam się Los Angeles. Chcielibyśmy tam rozwijać swoje marki - powiedziała Lewandowska.

 

Przeprowadzka do USA marzy się jednak Lewandowskim jeszcze przed zakończeniem piłkarskiej kariery Roberta.

 

- Mamy taką nadzieję, że Robert zakończy swoją karierę właśnie w klubie w Los Angeles. Możemy już mówić swobodnie, że mamy takie marzenie - dodała.

 

Napastnik Bayernu Monachium jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy w Europie. W tym roku kalendarzowym zdobył już 50 bramek. W tej klasyfikacji wyprzedza go jedynie gwiazda FC Barcelona Leo Messi.

KJ, Polsat Sport, Businessinsider

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze