Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W niedzielny wieczór Cuprum Lubin zmierzy się w wyjazdowym starciu z Treflem Gdańsk. „Gdańskie lwy” będą chciały zgarnąć pełną pulę, ale ta sztuka może nie być łatwa – lubinianie zacięcie walczyli w tym sezonie w tie-breakach z m.in. Asseco Resovią Rzeszów, czy zajmującym obecnie czwarte miejsce Espadonem Szczecin. Transmisja meczu Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk od 20:00 w Polsacie Sport.

Cuprum w tym sezonie radzi sobie w kratkę i zwycięża głównie z niżej notowanymi drużynami. W starciach z teoretycznie lepszymi drużynami lubinianie nie radzą sobie jednak już tak dobrze – przegrali m.in. 1:3 z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, 0:3 z PGE Skrą, w tym samym stosunku zakończyli starcia z Jastrzębskim Węglem, czy Indykpolem AZS-em Olsztyn. Ostatnie zwycięstwo zanotowali niemal miesiąc temu, 28 października, w starciu ze wspomnianą wcześniej Wartą Zawiercie.

 

W historii ligowych rozgrywek siatkarze Trefla Gdańsk z Cuprum Lubin mierzyli się sześciokrotnie – dla lubinian jest to bowiem dopiero czwarty sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Bilans tych spotkań jest dokładnie wyrównany – trzy razy wygrywały „gdańskie lwy”, trzykrotnie „Miedziowi”. Gdańszczanie w niedzielę na pewno będą chcieli przechylić szalę zwycięstw na swoją stronę, tym bardziej, że do niedzielnego spotkania przystępują po przegranej z PGE Skrą.

 

Transmisja meczu Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk od 20:00 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport, sport.trefl.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie