"Nic nie wskazywało na to, że Lewandowski tyle osiągnie"

Piłka nożna

Gość Cafe Futbol, Leszek Ojrzyński miał w przeszłości przyjemność trenować Roberta Lewandowskiego w Zniczu Pruszków. Zdaniem szkoleniowca nic nie zapowiadało, że "Lewy" dojdzie aż tak wysoko.

Lewandowski pod skrzydłami Ojrzyńskiego występował w Pruszkowie. Został m.in. najlepszym strzelcem trzeciej ligi. Zdaniem 45-latka nic nie zapowiadało, że kapitan reprezentacji Polski będzie jednym z czołowych piłkarzy na świecie.

 

- Gdyby wtedy ktoś powiedział Panu, że Lewandowski będzie gwiazdą Bayernu Monachium, jeden z najlepszych strzelców w historii Bundesligi i przebije nawet Włodzimierza Lubańskiego pod względem ilości zdobytych bramek w reprezentacji, to co by Pan odpowiedział? - zapytał prowadzący program Mateusz Borek.

 

- Chyba nie. Wiadomo, że to był młody chłopak, zdawał maturę i miał przyszłość przed sobą. Nic nie wskazywało jednak, że zajdzie aż tak daleko - odpowiedział Ojrzyński. Co ciekawe często można usłyszeć tego typu opinie na temat napastnika Bayernu Monachium. Nie zapowiadało się, że dojdzie tak daleko, ale dzięki ciężkiej pracy znalazł się w topie światowego fubtolu.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie