Problemy gwiazdy Bayernu Monachium w przerwie. "Nie wiedział, jaki jest wynik"

Bayern Monachium przegrał w sobotę drugi mecz w tym sezonie Bundesligi, ulegając na wyjeździe Borussii Moenchengladbach. Po przerwie na boisko nie wybiegł James Rodriguez, który na skutek jednego ze starć z rywalem nie był w stanie podać wyniku spotkania.

Kolumbijczyk starł się z obrońcą gospodarzy Tonym Jantschke i przez chwilę trzymał się za głowę. Ostatecznie musiał opuścić boisko, mimo że szybko udzielono mu pomocy. Trener Jupp Heynckes nie chciał jednak ryzykować zdrowiem swojego piłkarza, zwłaszcza że ten nie był do końca przytomny.

- Nie wiedział, jaki jest wynik pierwszej połowy. Musimy poczekać na diagnozę lekarzy. Poza tym, że nie pamiętał, iż jego drużyna przegrywa 0:2, to nie widzieliśmy oznak poważnej kontuzji - powiedział.

Rodriguez prawdopodobnie doznał wstrząśnienia mózgu i trafił do szpitala - podobnie jak zawodnik Borussii Moenchengladbach.