Babilon MMA2: Ceremonia ważenia w piątek w Warszawie

Sporty walki

Już w sobotę w Legionowie swoją kolejną walkę w MMA stoczy Szymon Kołecki, który zmierzy się z Kamilem Bazelakiem. Sobotnią galę Babilon MMA2 poprzedzi oficjalna ceremonia ważenia, która odbędzie się w piątek o 15:00 w warszawskim Champions Sport Bar&Restaurant.

Karta walk wydarzenia organizowanego przez Tomasza Babilońskiego robi wrażenie. Poza kolejnym występem złotego medalisty olimpijskiego Szymona Kołeckiego (3-0, 3 KO), który zmierzy się z Kamilem Bazelakiem (7-9, 1 KO, 6 SUB), zobaczymy kilka innych emocjonujących pojedynków. Łukasz Bieńkowski (5-1, 2 KO) skrzyżuje rękawice z Rafałem Haratykiem (7-3-2, 2 KO, 4 SUB), a Adam Niedźwiedź (5-2, 1 KO, 4 SUB) - z Pawłem Pawlakiem (12-3, 6 KO, 3 SUB).

 

W imieniu organizatorów gali Babilon MMA2 w Legionowie (sobota, 2 grudnia 2017, godz. 19:30, Arena Legionowo, ul. Chrobrego 50B, Legionowo) zapraszamy wszystkich chętnych na oficjalną ceremonię ważenia, która odbędzie się w piątek 1 grudnia w Champions Sport Bar&Restaurant przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

 

Transmisja sobotniej gali w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze