Złośliwy wpis byłego piłkarza AC Milan na temat zwolnienia Montelli

Piłka nożna
Złośliwy wpis byłego piłkarza AC Milan na temat zwolnienia Montelli
fot.PAP/EPA

Po informacji dotyczącej zwolnienia Vincenzo Montelli z funkcji trenera AC Milan były piłkarz tego klubu, Carlos Bacca nie omieszkał dokonać złośliwego wpisu na Twitterze. Obecny zawodnik Villarreal nie miał zbyt dobrych relacji z włoskim szkoleniowcem, gdy obaj współpracowali ze sobą na San Siro.

Kolumbijczyk dał temu wyraźny znak po tym jak okazało się, że Vincenzo Montella nie będzie już trenerem AC Milan, a na tym stanowisku zastąpi go Gennaro Gattuso. Bacca szybko zareagował na tę informację i dokonał złośliwego wpisu na swoim koncie twitterowym. „Bóg się spóźnił, ale nie zapomniał” zasugerował napastnik hiszpańskiego Villarreal. Włoscy dziennikarze podchwycili ten post i zinterpretowali to jako „lepiej późno niż wcale”.

 

Wielu włoskich kibiców, ale także ekspertów sugerowało, że Montella nie radzi sobie zbyt dobrze w roli szkoleniowca AC Milan. Klub wydał mnóstwo pieniędzy w letnim okienku transferowym i pozyskał kilku dobrej klasy piłkarzy. To jednak zupełnie nie przełożyło się na wyniki sportowe, bowiem drużyna z Mediolanu traci już sporo punktów do ligowej czołówki.

 

Włoscy dziennikarze przypomnieli, że Montella we wszystkich dotychczasowych 23 spotkaniach w tym sezonie stosował zupełnie inną formację. Gattuso jest siódmym trenerem Rossonerich w ostatnich pięciu latach. Wcześniej tylu szkoleniowców pracowało na San Siro przez 16 lat.

 

carlos bacca on Twitter

Dios tarde pero nunca olvida ??????

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie