Gigantyczne problemy McGregora?! Kartel grozi mu śmiercią!

Sporty walki
Gigantyczne problemy McGregora?! Kartel grozi mu śmiercią!
fot. youtube.com

Nie trzeba było długo czekać na rozwój awantury z udziałem Conora McGregora (21-3, 18 KO, 1 SUB) w roli głównej. Gwiazdor MMA, aktualny mistrz wagi lekkiej UFC, miał dostać ultimatum od jednego z czołowych irlandzkich gangsterów: albo zapłaci gigantyczną kwotę, albo... skończy martwy.

O szokującym zdarzeniu poinformował serwis independent.ie - w jednym z pubów w Dublinie McGregor miał najpierw uderzyć młodego mężczyznę, z którym się sprzeczał, a następnie zrobić to samo starszemu mężczyźnie, który chciał stanąć w obronie "ofiary". Po całym zdarzeniu irlandzki mistrz MMA bardzo szybko opuścił lokal (WIĘCEJ TUTAJ - KLIK).

 

Jak się szybko okazało pobity niespełna 60-latek ma być powiązany z jednym z najsłynniejszych irlandzkich gangsterów, który dorobił się majątku na handlu bronią oraz narkotykami. Mowa o Grahamie "The Wig" Whelanie, mającym też powiązania z mrocznym kartelem "Kinahana".

 

Craziestsportsfights.com miało dotrzeć do jednego ze świadków zdarzenia. - (o Grahamie Whelanie) Jest popularny i ważny, więc nie skończy się to dla niego dobrze (dla McGregora). Wszedł do pubu i próbował zaatakować Ryana Burne'a (człowiek związany z Whelanem). I to właśnie Burne'a uderzył - stwierdził.

 

Później dowiadujemy się, że osoba powiązana z Whelanem wskoczyła między dwójkę i przez to także otrzymała cios. Młody chłopka, który został uderzony jako pierwszy, ma być z kolei powiązany z Patem i Paulo Timminsem, a tych McGregor miał ukarać kilka tygodni wcześniej. I to właśnie za koneksje z nimi Burne musiał odpowiadać w pubie, co nie skończyło się dla niego dobrze. Sprawa jest bardzo skomplikowana...

 

Graham Whelan miał już podjąć odpowiednie - według siebie - i bardzo drastyczne kroki. Irlandzki gangster miał bowiem zażądać od McGregora 900 tysięcy euro! Jeśli gwiazdor MMA tego nie wykona, to "zostanie odstrzelony".

 


źródło: Craziestsportsfights.com

Sprawa jest bardzo rozwojowa, więc niewykluczone, że za kilka godzin poznamy kolejne szczegóły...

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.