KSW 41: Jak zmieniał się Popek Monster? (ZDJĘCIA)

Sporty walki
2017.11.27 Popek Monster - przemiana
Galeria zdjęć (13)

Już 23 grudnia na gali KSW 41 w Katowicach Popek Monster (3-2, 3 KO) zmierzy się z Tomaszem Oświecińskim (0-0). Dla znanego przedstawiciela sceny muzycznej będzie to już trzeci występ w KSW. Popek w ostatnich miesiącach całkowicie zmienił swoje życie, a jak zmieniał się jego wygląd na przestrzeni lat? Zobaczcie jego przemianę!

W walkach wieczoru wydarzenia w katowickim Spodku Borys Mańkowski będzie bronił tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej przeciwko Dricusowi Du Plessis, a Popek Monster skrzyżuje rękawice z Tomaszem „Strachem” Oświecińskim. Oprócz nich w okrągłej klatce KSW zobaczymy również pojedynek mistrzowski w wadze piórkowej pomiędzy Kleberem Koike Erbstem, a Arturem Sowińskim.

 

W królewskiej kategorii wagowej w walce eliminacyjnej do starcia mistrzowskiego walczyć będą Michał Andryszak i Fernando Rodrigues Jr. Naprzeciw siebie staną również Marcin Wrzosek i Roman Szymański, a do klatki po raz drugi wejdzie brązowy medalista z igrzysk olimpijskich w Londynie, Damian Janikowski. W katowickim Spodku zmierzą się również niepokonani w klatce KSW Kamil Szymuszowski i Grzegorz Szulakowski.

 

W załączonych zdjęciach przemiana Popka Monstera!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze