PACT niespodziewanie rozstaje się z jednym zawodnikiem

E-sport
PACT niespodziewanie rozstaje się z jednym zawodnikiem
fot. PACT

Zarząd PACT podał za pośrednictwem Facebooka, że zakończył współpracę z Pawłem ‘millem’ Nosewiczem. Nie znamy nazwiska zawodnika, który w formacji Counter-Strike’a uzupełni po nim lukę.

Mill reprezentował PACT od połowy marca bieżącego roku. Właśnie wtedy dołączył do nowego klubu, wraz z kompanami rezygnując z dalszej gry pod szyldem GROMclanu. Informacja o rozbracie zawodnika z drużyną wypłynęła bardzo niespodziewanie. Sami włodarze przyznali, że takie rozstrzygnięcie nie należało do łatwych. - Po wielu długich godzinach rozmów zostaliśmy zmuszeni do podjęcia trudnej decyzji. Nasze drogi rozeszły się w przyjaznych relacjach. Oficjalny powód zakończenia współpracy nadal pozostaje tajemnicą.

 

W podobnym tonie wypowiedział się także sam zawodnik. - Kolegom z drużyny chcę podziękować za czas spędzony razem i życzę im powodzenia w przyszłych turniejach i meczach. Chcę podziękować także organizacji PACT za to, że zapewniła mi najlepsze w Polsce warunki, abym mógł rozwijać się jako gracz - napisał na swoim fanpage'u. Przyznał również, że szuka nowej formacji.

 

Trudno stwierdzić, kto zajmie miejsce milla w PACT. - Na obecną chwilę nie podajemy informacji o nowym zawodniku, na wszystko przyjdzie swój czas - czytamy na Facebooku organizacji, która zapewnia jednak, że zmiana nie przeszkodzi w dalszym funkcjonowaniu klubu: - Skupiamy się na rozwoju drużyny i za cel stawiamy sobie następne wyzwania. Na pewno będzie o nas głośno!

 

Skład PACT:


Krystian 'mausi' Szczepaniak
Kamil 'pekson' Płachta
Krystian 'faale' Kubas
Piotr 'p1jo' Blok

 

PACT z Nosewiczem w składzie od marca zdołał m.in. zdobyć mistrzowski tytuł Polbit Esport League w Szczecinie czy też wygrać CSGOBET Cup, ogrywając w finale Izako Boars.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze