TUDSON, soren i lys w Paragraph Crew

E-sport
TUDSON, soren i lys w Paragraph Crew
fot. Paragraph Crew

Paragraph Crew ogłosiło trzeci zespół Counter-Strike’a: Global Offensive. W składzie widnieje m.in. Temmy ‘soren’ Tudev oraz Szymon ‘lys’ Łondka.

Paragraph Crew powstało w październiku bieżącego roku z inicjatywy YouTubera zajmującego się tematyką Counter-Strike’a - Piotra ‘NOLIFA’ Marczaka. Klub reprezentowały do tej pory dwa składy CS-a. Zarząd stwierdził jednak, że co „trzy formacje, to nie jedna” i postanowił zakontraktować jeszcze pięciu graczy. Do sekcji „White” i „Black” dołączyła więc kadra „Blend”.

 

– Mamy nadzieje, że chłopaki odnajdą się u nas w organizacji i razem osiągniemy sukcesPozyskanie trzeciej drużyny było ciężką decyzją, lecz po rozmowach z zawodnikami stwierdziliśmy, że warto iść tą drogą i pozyskać kolejny świetny skład. Teraz tylko zostaje poczekać na pierwsze sukcesy i cieszyć się z każdej wygranej – słyszymy od menadżera organizacji, Rafała ‘sorino’ Kamińskiego.

 

Zespół tworzą m.in. znany z Pompa Team Temmy ‘soren’ Tudev, Szymon ‘lys’ Łondka występujący ostatnio pod banderą Izako Boars czy Filip ‘TUDSON’ Tudev, który w ramach Polskiej Ligi Esportowej grał w drużynie gwiazd INETKOX. Sam lys reprezentował już wcześniej barwy tej organizacji, do której powrócił po krótkiej przerwie.

 

Dlaczego Paragraph? Zdarzyło mi się już wcześniej grać w tej organizacji, więc miałem kontakt z ludźmi tworzącymi tę strukturę – przyznał Łondka. – Myślę, że znaleźliśmy miejsce dla siebie, ponieważ mamy gdzie się rozwijać. Mamy bardzo młody skład, więc wsparcie finansowe jest nam potrzebne z oczywistych względów. Damy z siebie wszystko, aby udowodnić swoją wartość! Wszyscy są zmotywowani do działa i głodni sukcesu – mówił dalej w oficjalnym oświadczeniu.

Skład Paragraph Crew Blend:


Temmy „soren” Tudev
Adrian „Axii” Janczarek
Filip „TUDSON” Tudev
Arek „Vegi „Nawojski
Szymon „lys” Łondka

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze