Khalidov zdradził, kiedy może wrócić do MMA!

Sporty walki

Mamed Khalidov (34-4-2, 13 KO, 17 SUB) pozostaje nieaktywnym zawodnikiem od maja tego roku, kiedy to wystąpił na Stadionie Narodowym. Mistrz KSW wagi średniej postanowił wypowiedzieć się na temat swojego powrotu.

Ciągle nie wiadomo, dla jakiej organizacji będzie bił się Khalidov, gdyż cały czas pozostaje wolnym zawodnikiem. O jego podpis walczą KSW oraz ACB, a sam zawodnik jeszcze nie zdecydował, gdzie chce kontynuować karierę. Początkowo twierdził, że wróci do klatki na wiosnę 2018 roku, lecz teraz okazuje się, że zmienił zdanie.

Z tego wpisu wynika, że Khalidov chce wrócić do rywalizacji w klatce dopiero we wrześniu, a i tak jest do najwcześniejsza możliwa data, więc nie można wykluczyć jeszcze późniejszego terminu. Będzie to oznaczało więcej niż rok rozbratu z MMA!

Khalidov ostatnią walkę stoczył w maju na KSW 39: Colosseum. Chociaż pokonał jednogłośnie na punkty Borysa Mańkowskiego (19-6, 3 KO, 7 SUB), to podczas wywiadu został wygwizdany przez publiczność zgromadzoną na trybunach PGE Narodowego.

Skrót walki Khalidov - Mańkowski w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze