Masternak na treningu MMA! Właściciel KSW zaprasza do rozmów

Sporty walki
Masternak na treningu MMA! Właściciel KSW zaprasza do rozmów
fot. Youtube

Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) po czterech zwycięstwach z rzędu szuka kolejnych wyzwań. Wiadomo, że "Master" od dawna wyraża chęć walki z Krzysztofem Włodarczykiem, ale promotorzy obu pięściarzy nie mogą się dogadać. Na swoim Twitterze 30-latek zaproponował inne rozwiązanie.

Masternak to jeden z czołowych polskich pięściarzy w kategorii cruiser. Cztery wygrane z rzędu pokazały, że Polak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i w dalszym ciągu liczy na kolejne wyzwania. Jednym z jego celów była walka z "Diablo", ale jak sam to ujął "promotorzy nie widzą potencjału w tej walce".

 

Jeżeli nie na zasadach bokserskich, to może w KSW - na taki pomysł wpadł "Master", który na Twitterze opublikował taki oto post:

 

 

Czyżby 30-latek serio planował występ dla największej polskiej organizacji MMA? Niemalże od razu na jego pomysł odpowiedział jeden z właścicieli federacji, Maciej Kawulski.  - Jesteśmy otwarci. Masz mój numer. Zapraszamy na kawę do siedziby KSW. Chyba, że wolisz Wiskey - napisał.

 

Można mniemać, że trening załączony w wideo przez "Mastera" to jedynie odskocznia od zajęć bokserskich. Kto wie jednak, co siedzi w jego głowie i jakie ma plany na przyszłość.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze