Najśmieszniejszy gol w historii FIFA! (WIDEO)

E-sport
Najśmieszniejszy gol w historii FIFA! (WIDEO)
fot: EA Sports

Nie od dziś wiadomo, że niektóre akcje oraz gole padające w serii gier FIFA 18 wywołują salwy śmiechu. Nie inaczej było w przypadku meczu FIFA Ultimate Team, w którym jeden z graczy bezlitośnie zabawił się z przeciwnikiem, a następnie... Zobaczcie sami!

Przy stanie 2:0 jeden z graczy przyjął piłkę w pobliżu środka boiska, a następnie zaczął biec z nią w kierunku własnej bramki. W pogoń za nim ruszyło dwóch obrońców sterowanych przez przeciwnika, jednak ich rajd zakończył się upokarzającym fiaskiem. Będący w posiadaniu piłki gracz wymanewrował rywala, po czym rozpoczął bieg w kierunku jego bramki.

W trakcie przedostawania się pod pole karne, umiejętnemu graczowi udało się jeszcze "położyć" jednego z obrońców, a następnie, gdy sytuacja zaczęła robić się gorąca, oddał strzał na bramkę rywala, z odległości około 30 metrów. Chyba nawet prowadzący drużynę FC Chopstix gracz nie spodziewał się jednak tego, co nastąpiło później. Futbolówka poszybowała bowiem w kierunku bramki przeciwnika, odbiła się od głowy bramkarza, po czym wpadła do bramki. Trzeba przyznać, że sytuacja wyglądała nader komicznie.


Jak słychać na nagraniu strzelec gola oraz jego znajomi nie mogli podczas oglądania powtórki powstrzymać śmiechu!

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze