Ibrahimović przejdzie kolejną operację

Piłka nożna
Ibrahimović przejdzie kolejną operację
fot.PAP/PA

Po siedmiu miesiącach od skomplikowanej operacji kolana, szwedzki piłkarz Manchester United Zlatan Ibrahimović podda się kolejnej, tym razem nosa. Odbędzie się ona w klinice chirurgii plastycznej w Stambule.

Zabieg nie ma na celu poprawy wizualnej charakterystycznego nosa naszego najlepszego piłkarza, lecz zwiększenie wydajności organizmu poprzez lepsze oddychanie - napisał szwedzki dziennik ”Aftonbladet” powołując się na turecki portal ”Fanatik”.

 

Według jego informacji, Ibrahimovicowi polecił zabieg i klinikę specjalizującą się w operacjach plastycznych celebrytów były kolega z reprezentacji Szwecji, urodzony w Turcji Erkan Zengin.

 

Piłkarz poddał się podobnej operacji przed dwoma laty. - Teraz jestem w stanie znacznie więcej biegać bez zmęczenia i dlatego poleciłem podobną operację i tę konkretną klinikę Zlatanowi - powiedział.

 

Inny zawodnik reprezentacji Szwecji Jimmy Durmaz przypuszcza na łamach ”Aftonbladet”, że chodziło jednak o estetykę. - Zengin po operacji biega tak samo, lecz wygląda jak model - powiedział.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie