Mistrz KSW spróbuje swoich sił w boksie?

Sporty walki

W ostatnich miesiącach coraz częściej polscy pięściarze wyrażali swoją chęć spróbowania sił w MMA, ale jeden z mistrzów KSW postanowił pójść śladami Conora McGregora (21-3, 18 KO, 1 SUB). Tomasz Narkun (14-2, 3 KO, 11 SUB), czekając na kolejny pojedynek we wszechstylowej walce wręcz, być może spróbuje swoich sił w boksie!

Mistrz kategorii półciężkiej początkowo miał wystąpić na grudniowej gali KSW 41 w katowickim Spodku, ale już wiemy, że po raz kolejny w okrągłej klatce Narkun pojawi się dopiero w przyszłym roku. Reprezentant Berserkers Team nie ma jednak zamiaru odpoczywać od sportowej adrenaliny na najwyższym poziomie i za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że może spróbuje swoich sił w… boksie!

 

- Walki w MMA w najbliższym czasie nie mam. To może boks? – napisał Narkun na Twitterze.

 

Po raz ostatni mistrz kategorii półciężkiej w klatce KSW zameldował się podczas KSW 39: Colosseum, kiedy już w pierwszej rundzie pokonał Marcina Wójcika (10-5, 3 KO, 5 SUB).

 

Najsłynniejszy przypadek przejścia z wszechstylowej walki wręcz do boksu dotyczył osoby Conora McGregora, który w sierpniu bieżącego roku przegrał z Floydem Mayweatherem.

 

W poprzednich tygodniach częściej o swoich potencjalnych występach w MMA informowali polscy pięściarze, w tym m.in. Mateusz Masternak.

 

W załączonym materiale wideo skrót ostatniej walki Tomasza Narkuna z KSW 39: Colloseum.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze