Penczew i Ebadipour skomentowali losowanie MŚ 2018

Siatkówka
Penczew i Ebadipour skomentowali losowanie MŚ 2018
fot. Cyfrasport

Wiemy, że przed nami trudne i ciężkie mecze ze wszystkimi zespołami w grupie, zwłaszcza z Polską, ale ja jestem szczęśliwy – powiedział Milad Ebadipour. W przyszłorocznych mistrzostwach świata siatkarzy reprezentacja Iranu będzie rywalizowała z Polską.

Siatkarski mundial zostanie rozegrany we Włoszech i Bułgarii w dniach 10–30 września 2018 roku. Polscy siatkarze w fazie grupowej będą rywalizowali z Bułgarią, Iranem, Kubą, Finlandią oraz Portoryko w grupie D. Te ekipy swoje mecze zagrają w Pałacu Kultury i Sportu w Warnie.

 

Wyniki czwartkowego losowania skomentowali dwaj siatkarze PGE Skry, grający również w reprezentacjach rywali Polaków: Nikołaj Penczew z Bułgarii oraz Milad Ebadipour z Iranu.

 

Nikołaj Penczew: Cieszę się, że jesteśmy razem z polską drużyną w jednej grupie. Jest też Iran, więc będzie interesująco. Lubię grać w Warnie, ponieważ atmosfera jest fantastyczna. To miasto kocha siatkówkę, a jego mieszkańcy i fani, którzy przyjeżdżają, lubią nas, więc otrzymujemy od nich wiele wsparcia w każdym meczu.

 

Milad Ebadipour: Wiemy, że przed nami trudne i ciężkie mecze ze wszystkimi zespołami w grupie, zwłaszcza z Polską, ale ja jestem szczęśliwy, że będziemy grać przeciwko sobie. Będę mógł zobaczyć moich kolegów z PGE Skry i zmierzyć się z nimi na boisku.

RM, Polsat Sport, PGE Skra Bełchatów - Biuro Prasowe

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze