Masternak przyjął wyzwanie od mistrza KSW! Dojdzie do walki bokserskiej?

Sporty walki

Tomasz Narkun (14-2, 3 KO, 11 SUB) czekając na kolejną walkę w MMA chce spróbować swoich sił w boksie. Niedawno mistrz KSW wyzwał na pojedynek Mateusza Masternaka (40-4, 27 KO), który błyskawicznie podniósł rzuconą rękawice i zaakceptował pomysł popularnego "Żyrafy".

Mistrz kategorii półciężkiej początkowo miał wystąpić na grudniowej gali KSW 41 w katowickim Spodku. Ostatecznie w MMA pojawi się dopiero na kolejnym wydarzeniu największej polskiej organizacji. Tyle miesięcy bez walki? To nie dla "Żyrafy", który szuka nowych, sportowych wyzwań. W jednym z wywiadów Tomasz Narkun rzucił wyzwanie Mateuszowi Masternakowi na rywalizację w... boksie.

- Lubię wyzwania i jeżeli będzie fajna oferta na pewno przyjmę rękawicę! Sprawdźmy w jakiej kondycji jest polski boks. Nawet jeśli przegram z Masternakiem to nie będzie żaden wstyd powiedział Narkun w wywiadzie udzielonym portalowi MMARocks.pl.

Błyskawicznie na wyzwanie rzucone przez zawodnika MMA odpowiedział za pośrednictwem mediów społecznościowych Masternak.

- Albo Tomasz Narkun jest szaleńcem albo nie ma szacunku dla swojego zdrowia. Jeśli jednak bardzo się uprze, udzielę mu lekcji boksu - napisał Masternak na Twitterze.

Były pięściarski mistrz Europy ostatnio nawet pojawił się na treningu MMA, a jego wpis i propozycję występu na gali KSW 45 skomentował nawet właściciel KSW Maciej Kawulski. - Jesteśmy otwarci. Masz mój numer. Zapraszamy na kawę do siedziby KSW. Chyba, że wolisz whisky - odpowiedział jeden z włodarzy organizacji.

Może uda się połączyć te dwa fakty i dojdzie do walki w dwóch formułach walki? Zawodnicy są na tak, ale zobaczymy czy historia znajdzie swój koniec w klatce bądź pięściarskim ringu!

 

W załączonych materiałach wideo ostatnie walki Tomasza Narkuna oraz Mateusza Masternaka!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze