Siatkówka

Mielewski o magazynie #7strefa: Będzie...

Co czeka nas w nowym programie?

- Podsumowanie kolejek PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet. Chcemy rozszerzyć kooperację z klubami tak, aby w magazynie pojawiły się relacje z większości, a może i wszystkich spotkań. Będziemy również zajmować się bieżącymi tematami. Za nami losowanie grup siatkarskich mistrzostw świata. Przed nami kolejna wielka impreza, czyli klubowe mistrzostwa świata. To będzie niesamowity grudzień, jeśli chodzi o siatkówkę. 15 grudnia w Krakowie podczas trwania KMŚ rozegrany zostanie mecz gwiazd. Dodatkowo rusza siatkarska Liga Mistrzów i Liga Mistrzyń. Coraz ciekawiej robi się też na krajowej arenie. Kibice siatkarscy w tym miesiącu będą zachwyceni, bo liczba spotkań, które pokażemy będzie naprawdę pokaźna - zdradza prowadzący magazyn Jerzy Mielewski.

W premierowym odcinku gościem Mielewskiego będzie organizator Klubowych Mistrzostw Świata Tomasz Cieślik. W studiu pojawią się także Marian Kmita, Paweł Zagumny, Krzysztof Ignaczak oraz Ireneusz Mazur.

Nasi eksperci skupią się na Klubowych Mistrzostwach Świata. Zaprezentowane zostaną ekskluzywne materiały, które w trakcie podróży po wszystkich ośrodkach drużyn występujących w turnieju opracował Krzysztof Ignaczak. Na tapetę wzięty zostanie również klub ONICO Warszawa, który przeszedł przed sezonem gruntowne zmiany. Nie zabraknie także dyskusji na temat grup siatkarskich mistrzostw świata oraz wyboru selekcjonera reprezentacji.

Premierowy odcinek magazynu #7strefa w poniedziałek 4 grudnia o 20:30 w Polsacie Sport.