Weteran UFC przegrał walkę i... spełnił marzenie kolegi! (WIDEO)

Sporty walki
Weteran UFC przegrał walkę i... spełnił marzenie kolegi! (WIDEO)
fot. Youtube

Zawodnicy UFC czasami otrzymują pozwolenie na występy poza organizacją, ale nie zawsze kończą się one powodzeniem... Diego Sanchez (27-11, 8 KO, 7 SUB) wziął udział w walce na gali organizowanej przez jego klub Jackson Wink MMA. Ostatecznie przegrał z kolegą z maty Isaakiem “The Shermanatorem” Marquezem i... spełnił jego marzenie!

Isaac “The Shermanator” Marquez urodził się z zespołem Downa, ale pomimo zaburzeń uczęszcza regularnie na treningi do jednego z najlepszych na świecie klubów MMA Jackson Wink MMA. Od lat marzył o walce MMA i występie w klatce i jego pragnienie spełniło się 1 grudnia.

Podczas klubowej gali zmierzył się z weteranem UFC Diego Sanchezem. "Nightmare" dał z siebie wszystko, ale niestety musiał uznać wyższość Marqueza i przegrał już w pierwszej rundzie przez poddanie dźwignią na staw łokciowy.

Sanchez w UFC ostatnio zapisał w swoim rekordzie dwie porażki z rzędu przez nokaut w pierwszych rundach - na UFC Fight Night 108 z Alem Iaquintą oraz na UFC Fight Night 120 z Mattem Brownem.

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie