Athletic Bilbao chce Angulo! Snajper wróci do Kraju Basków?

Piłka nożna
Athletic Bilbao chce Angulo! Snajper wróci do Kraju Basków?
fot. PAP

Drużyna z Kraju Basków przeżywa ostatnio trudny okres. W ostatniej ligowej kolejce zremisowała wprawdzie na Sam Mames z Realem Madryt (0:0), jednak wcześniej w kompromitujący sposób odpadła ze swoich ulubionych rozgrywek - Pucharu Króla - przegrywając (0:1) z trzecioligową Formenterą. W Bilbao planują więc wzmocnienia, zimą chcą ruszyć na rynek transferowy.

Athletic ostatniego transferu dokonał latem 2015 roku kiedy to z Atletico Madryt na San Mames przeniósł się Raul Garcia. Od tego czasu Baskowie ogłosili jedynie, że 1 lipca do drużyny dołączy kupiony z Eibaru Ander Capa.

Baskowie chcą przełamać dotychczasową bierność w kwestii wzmocnień i ruszyć zimą na zakupy. Obiektami ich zainteresowania są dwaj piłkarze grający obecnie na wschodzie Europy - występujący w Rumunii Cristian Ganea i największa w tym sezonie gwiazda Ekstraklasy, Igor Angulo.

33-latek przeżywa w Górniku Zabrze drugą młodość. Jak podkreśla dziennik "Marca" sam zawodnik z entuzjazmem odniósł się publicznie do możliwości powrotu do rodzinnego miasta.

Angulo jest wychowankiem Athleticu, w pierwszej drużynie zadebiutował w 2003 roku, kiedy prowadził ją Jupp Heynckes.

no, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze