Kmita o #7strefie: Taki magazyn był potrzebny

Siatkówka

Startujemy i mam nadzieję, że będzie to forum nie tylko do wymiany myśli, do sporów, ale również do kreowania pewnych pomysłów – powiedział Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat Marian Kmita. W poniedziałek na antenie Polsatu Sport został wyemitowany pierwszy odcinek magazynu #7strefa.

– #7strefa to coś, na co kibice czekali. Miejsce na publicystykę siatkarską, miejsce, gdzie możemy pościerać się jeśli chodzi o poglądy. To miejsce otwarte dla całego środowiska – tymi słowami rozpoczął emisję nowego programu jego prowadzący Jerzy Mielewski.

 

W magazynie #7strefa dziennikarze Polsatu Sport oraz zaproszeni goście będą poruszać aktualne zagadnienia i problemy, którymi żyje środowisko siatkarskie.

 

– Cieszę się, że w końcu udało nam się ulec namowom i presji środowiska, że taki magazyn powinien mieć miejsce w naszej stacji, która już od kilkunastu lat opiekuje się siatkówką, i że jest taka potrzeba. Startujemy i mam nadzieję, że będzie to forum nie tylko do wymiany myśli, do sporów, ale również do kreowania pewnych pomysłów i myślę, że najpilniejszymi widzami tego programu będą działacze PZPS: prezes, zarząd, którzy albo będą tu gościć, albo będą śledzić przed telewizorami – powiedział dyrektor Kmita.

 

Dyskusja w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.