Kolejny polski trener wyjechał do Niemiec. Odbywa staż w Bundeslidze

Piłka nożna
Kolejny polski trener wyjechał do Niemiec. Odbywa staż w Bundeslidze
fot. Cyfrasport

Po Zbigniewie Smółce ze Stali Mielec, który obecnie jest na stażu w Chelsea, a w najbliższych tygodniach będzie współpracował z Bayernem Monachium, kolejny Polak zdobywa doświadczenie za granicą. Trener Chrobrego Głogów Grzegorz Niciński od poniedziałku obserwuje drużyny Hannoveru 96.

Kolejny raz w trakcie zimowej przerwy Niciński nie zamierza odpoczywać od futbolu. Dwa lata temu, jeszcze jako szkoleniowiec Arki Gdynia, odbywał w ramach kursu UEFA Pro staż w Hercie Berlin. W poprzednim roku ukończył go pozytywnie zdobywając tym samym licencję "pro".

 

Tym razem Niciński znów wyjechał do Niemiec, do Hanoweru. Staż byłego szkoleniowca "żółto-niebieskich" będzie trwał tydzień. W sobotę Niemcy grają w Bundeslidze u siebie przeciwko TSG 1899 Hoffenheim. Tym starciem Niciński zakończy współpracę z północnoniemieckim klubem.

 

Trener Stali Smółka, który obecnie obserwuje zajęcia młodzieżowych drużyn Chelsea oraz ekipy Antonio Conte, do naszych zachodnich sąsiadów wyjedzie w połowie grudnia. Tam odbędzie staż w Bayernie Monachium, gdzie będzie m.in. miał okazję do współpracy z pierwszą drużyną i sztabem Juppa Heynckesa.

KJ, Polsat Sport, 1liga.org

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze