Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jako jedyna z polskich klubów rozpoczyna rywalizację w Lidze Mistrzów siatkarzy na wyjeździe. Mistrzowie Polski w Izmirze zmierzy się z Arkasem. Transmisja meczu Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn Koźle w Polsacie Sport Extra.

Jako pierwsi z naszych drużyn na parkiet wyjdą właśnie mistrzowie Polski z Kędzierzyna-Koźle. ZAKSA jest w znakomitej dyspozycji. Nie przegrała żadnego z 13 meczów tego sezonu i jest zdecydowanym liderem PlusLigi. Z kolei Arkas, którego prowadzi kanadyjski trener Glenn Hoag, gra w kratkę. Jest czwarty w tabeli tureckiej ligi, a najmocniejszym punktem drużyny wydaje się być serbski rozgrywający Nikola Jovovic.

ZAKSA, po zeszłorocznym niepowodzeniu i braku awansu do Final Four, w tym sezonie liczy na lepsze występy. Tym bardziej, że losowanie było szczęśliwe. Kędzierzynianie uniknęli dalekich podróży, a z liczących się rywali trafili tylko na włoskie Trentino. Awans do kolejnej fazy rozgrywek uzyskają po dwa zespoły z każdej z pięciu grup oraz dwie drużyny z najlepszym bilansem z trzecich miejsc.

 

Transmisja meczu Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn Koźle w Polsacie Sport Extra od godziny 17:00.

 

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze