FEN 20: Dojdzie do walki Trybsona z Arabem?

Sporty walki

Organizacja Fight Exclusive Night niedawno przypomniała fakt, że we wrześniu podpisała kontrakt z Pawłem "Trybsonem" Trybałą (3-3, 3 KO). W środę do mediów dotarła informacja o potencjalnym zestawieniu z Gabrielem "Arabem" Al-Sulwim (1-0, 1 KO). Do walki miałoby dojść na marcowej gali FEN 20!

– Na pewno FEN 20 będzie jeszcze mocniejsza niż FEN 19. Będą walki o pas, będą starcia w K-1, nie zabraknie rewanżów i nie mówię tu tylko o starciu Imavova z Koperą. Jestem przekonany, że jubileusz uczcimy należycie i długo ludzie będą nas wspominać za sprawą tej gali. Chwilę odpoczniemy i wrócimy ze zdwojoną siłą – zapowiadał Paweł Jóźwiak po gali FEN 19.

 

Od wielu tygodni organizacja stara się zachęcić kibiców w mediach społecznościowych do pomocy w ułożeniu karty walk kolejnej gali, która 10 marca odbędzie się na warszawskim Torwarze.

 

Dużym echem odbiła się informacja o potencjalnym zestawieniu znanego z udziału w programie reality show Pawłem "Trybsonem" Trybałą z raperem Gabrielem "Arabem" Al-Sulwim. Wszystko wskazuje na to, że pojedynek mógłby odbyć się w kategorii półśredniej (-77 kg), w której obaj zawodnicy już walczyli.

 

Trybała w swojej karierze stoczył sześć pojedynków, z których zwyciężył połowę, choć w ostatnim czasie zapisał w swoim rekordzie serię dwóch porażek z rzędu. Al-Sulwi natomiast zadebiutował udanie na ostatniej gali FEN 19 pokonując we Wrocławiu Bartłomieja "Ruby'ego" Brzezińskiego przez TKO w rundzie drugiej.

 

 

 

W załączonym materiale skrót ostatniej walki "Araba".

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze