MŚ 2018: Rywale Polaków zagrają z czołową drużyną świata!

Piłka nożna
MŚ 2018: Rywale Polaków zagrają z czołową drużyną świata!
fot. Cyfrasport

Reprezentacja Polski wciąż czeka na potwierdzenie rywali w meczach towarzyskich, które odbędą się w marcu. Tymczasem reprezentacja Kolumbii, jeden z rywali Polski w mistrzostwach świata 2018 roku poznała swojego najbliższego przeciwnika. Kolumbijczycy 23 marca w Paryżu rozegrają mecz towarzyski z Francją - poinformowały miejscowe media, powołując się na źródła w kolumbijskiej federacji (FCF).

W grupie H Kolumbia zagra z Japonią 19 czerwca w Sarańsku, z Polską 24 czerwca w Kazaniu i z Senegalem 28 czerwca w Samarze. Francuzi będą rywalizować w gr. C z Australią (16.6 w Kazaniu), Peru (21.6 w Jekaterynburgu) i Danią (26.6 w Moskwie).

 

Dotychczas jedynym pewnym towarzyskim rywalem naszej kadry przed mundialem jest reprezentacja Litwy, z którą zmierzymy się w ostatnim spotkaniu przed wylotem do Rosji. To starcie prawdopodobnie rozegrane zostanie na PGE Narodowym. Po wylosowaniu grup sztab szkoleniowy reprezentacji Polski zaczął również intensywne poszukiwania innych trzech przeciwników, z którymi zagramy w marcu i czerwcu 2018 roku. W grę wchodzi m.in. reprezentacja Chile, Nigerii, Ghany oraz Korei Południowej.

A.J., PAP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze