Nowa drużyna Leśnodorskiego już odnosi sukcesy!

E-sport
Nowa drużyna Leśnodorskiego już odnosi sukcesy!
fot. Cyfrasport

AGO Gaming powalczy dzisiaj w finale drugiego sezonu Skinhub. W starciu o złote medale internetowego turnieju Polacy zmierzą się z bałkańską drużyną Valiance.

"Aniołki" od startu zawodów radzą sobie wyśmienicie. W fazie grupowej biało-czerwoni odprawili z kwitkiem Team EnVyUs Academy oraz eXtatus. Etap pucharowy natomiast upłynął formacji znad Wisły pod znakiem zwycięstw z PRIDE, Fragsters i właśnie Valiance. Polacy wcześneij pokonali w dużej mierze serbski skład bez większych problemów, tracąc jedenaście rund na Inferno i dziesięć na Cobblestone. Wydaje się więc, że triumf w wielkim finale nie powinien sprawić im kłopotów. Tym bardziej, że - z racji na pozostanie w drabince wygranych - AGO Gaming rozpocznie pojedynek z mapą przewagi.

 

18:00 - AGO Gaming vs Valiance - BO5

 

Konfrontację zaplanowano na godzinę 18:00. Potyczka rozegra się w systemie BO5, jednak spółka Dominika 'GruBego' Świderskiego rozpocznie zmagania mając już jedną mapę na koncie. Spotkanie skomentuje Piotr 'izak' Skowyrski. Zwycięzca meczu zostanie nagrodzony czekiem na $6,000. Srebrny medalista otrzymana natomiast połowę tej sumy. Na najniższym stopniu podium ulokowali się już zawodnicy z PRIDE, zgarniając przy okazji $500.

 

Przypomnijmy, że kilka dni temu potwierdziły się informacje o zaskakującym wejściu Bogusława Leśnodorskiego w esport. Grupa inwestorów reprezentowana przez Jakuba Szumielewicza i związana niegdyś z Legią Warszawa stała się właścicielem większościowym udziałów w AGO Gaming. Do grona tego należą także Bogusław Leśnodorski, Maciej Wandzel oraz Aleksander Wandzel.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie