Nietypowa propozycja dla Lewandowskiego po wywiadzie w Playboyu

Piłka nożna
Nietypowa propozycja dla Lewandowskiego po wywiadzie w Playboyu
fot. PAP

Po zajęciu dopiero dziewiątego miejsca w plebiscycie "France Football" Robert Lewandowski nie schodzi z ust polskich kibiców. Opinia publiczna wydaje się być oburzona tak niskim miejscem kapitana reprezentacji Polski. Tymczasem niemieckie media podchwyciły fascynację "Lewego" sportami motorowymi. Czy weźmie on udział w nietypowym rajdzie?

Robert Lewandowski został wybrany dopiero dziewiątym najlepszym piłkarzem świata w plebiscycie na Złotą Piłkę France Football. Po raz piąty w swojej karierze zwyciężył Cristiano Ronaldo, a przed Polakiem znaleźli się między innymi Luka Modrić, Gianluigi Buffon, N'golo Kante czy - sensacyjnie - Kylian Mbappe.
 
Polak marketingowo jest jednak jednak jedną z najważniejszych postaci piłkarskiego świata, a ostatnio pod lupę wzięły go niemieckie media. W wywiadzie dla zagranicznego "Playboya" 29-latek z Bayernu Monachium zdradził, że po zakończeniu piłkarskiej kariery chętnie wziąłby udział w Rajdzie Dakar. Podobną drogę przeszedł między innymi Adam Małysz.
 
Wykorzystując okoliczności i fascynację sportami motorowymi propozycję kapitanowi reprezentacji Polski złożyli szefowie DTM (Deutsche Tourenwagen Masters), czyli najważniejszej serii wyścigowej w Niemczech oraz jednej z czołowych w całej Europie.
 
Jej szefowie spytali na Twitterze:
"Lewy, miałbyś odwagę na gorący rajd w ramach DTM Taxi Cars w 2018 roku?"
 
"Taxi cars" oznacza rywalizację na torze największych gwiazd sportu, telewizji, filmu oraz muzyki. Siadają oni wówczas na fotelu pasażera i biorą pasywny udział w rajdzie.
 
Cała przejażdżka wygląda mniej więcej tak:
 

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie