PlusLiga: Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W trzynastej kolejce Plusligi Łuczniczka Bydgoszcz podejmie we własnej hali Cuprum Lubin. Dla obu drużyn będzie to mecz o przełamanie, ponieważ w ostatnich czterech spotkaniach żadna z nich nie odniosła zwycięstwa. Transmisja w Polsacie Sport.

Drużyna z Bydgoszczy nie należy do czołówki ligi. Podopieczni Jana Bednaruka zajmują w tabeli dopiero 13. miejsce. Ponadto kontuzjowani są dwaj kluczowi gracze - Henrique Batagim i Mateusz Sacharewicz.

Piątkowe starcie będzie szczególne dla Michała Masnego. Obecny rozgrywający Cuprum reprezentował barwy ówczesnej Delecty Bydgoszcz w latach 2010-2013.

- Nie patrzymy kto stoi po drugiej stronie. Z wszystkimi chcemy walczyć, wygrywać. Na pewno jest to ciężki przeciwnik z doświadczonym rozgrywającym Michałem Masnym. Kibice z Bydgoszczy na pewno pamiętają, jak grał. Wymagający przeciwnik, ale na pewno do ugryzienia. Musimy zagrać swoją dobrą siatkówkę, a zwycięstwo na pewno jest możliwe - powiedział środkowy Łuczniczki, Michał Szalacha.

Cuprum błyskotliwie rozpoczął obecny sezon PlusLigi, jednak później mocno spuścił z tonu. Lubinianie na zwycięstwo czekają już od końca października.

Transmisja meczu Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin od godziny 18. w Polsacie Sport.

no, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze