To już pewne! Guilherme odejdzie z Legii Warszawa

Piłka nożna
To już pewne! Guilherme odejdzie z Legii Warszawa
fot. Cyfra Sport

Potwierdziły się doniesienia sugerujące, że Guilherme opuści Legię. O swojej decyzji poinformował sam piłkarz, który odejdzie z Łazienkowskiej jeszcze w grudniu. To poważne osłabienie Romeo Jozaka i jego sztabu. Jak na razie nie pojawiły się żadne doniesienia, czy Legia planuje kupić kogoś w jego miejsce.

- W ciągu kilku ostatnich miesięcy podjęliśmy wiele działań i w naszym przekonaniu zrobiliśmy wszystko, aby doprowadzić do przedłużenia kontraktu z Guilherme, którego bardzo cenimy. Szanujemy jednocześnie jego decyzję i rozumiemy, że ma oferty, które na obecnym etapie kariery, z różnych względów, może traktować jako życiową szansę. Doceniamy to, co Gui zrobił dla Legii, jego pasję i zaangażowanie, które prezentował jako legionista. Będzie nam go oczywiście brakowało, ale chcemy wyraźnie podkreślić, że odejście Gui nie wpłynie w żaden sposób na nasze sportowe cele, które będziemy konsekwentnie realizować - powiedział cytowany przez portal "legia.com" dyrektor techniczny klubu Ivan Kepcija.

Guilherme zadebiutował w Legii 14 lutego 2014 roku. W trakcie trzech sezonów, trzy razy zdobył mistrzostwo Polski i dwa razy Puchar Polski, łączne w trykocie klubu ze stolicy rozegrał 147 meczów i strzelił 19 goli.

 

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze