Jankos oficjalnie w G2 Esports!

E-sport

Potwierdziły się plotki związane z dalszą karierą Marcina ‘Jankosa’ Jankowskiego. Najlepszy polski Jungler wylądował ostatecznie w G2 Esports.

Jestem wdzięczny H2k za dwa ostatnie lata, ale muszę rozpocząć nowy rozdział w mojej karierze - pisał Jankos pod koniec listopada, żegnając się z drużyną, którą reprezentował od 2015 roku. Zawodnik zapowiedział jednocześnie, że przyjrzy się ofertom pracy ze wszystkich najważniejszych regionów. Naturalnie jego losy zaczęto łączyć z Ameryką Północną. Szybko zdementował to dziennikarz espn.com - Jacob Wolf, który ogłosił prawdopodobny transfer Jankowskiego do G2 Esports. Miał rację.

 

Gracz znad Wisły barwy czterokrotnego mistrza Europy reprezentować będzie z Luką ‘Perkz’ Perkovicem, Petterem ‘Hjarnanem’ Freyschussem, Bae-in ‘Wadidem’ Kimem i Martinem ‘Wunderem’ Hansenem. Choć Jankos jest jednym z najlepszych Junglerów Starego Kontynentu i swego czasu dotarł nawet do półfinału mistrzostw świata, jego formacja nigdy nie zdobyła upragnionego tytułu mistrza EU LCS. Być może Polak spełni swoje marzenie właśnie w organizacji Carlosa ‘ocelote’a’ Rodrigueza.

 

Skład G2 Esports:


Martin „Wunder” Hansen - TOP
Marcin „Jankos” Jankowski - JUNGLE
Luka „Perkz” Perkovic - MID
Petter „Hjarnan” Freyschuss - AD Carry
Bae-in „Wadid” Kim - SUPPORT

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze