Wspólne zdjęcia pod jemiołą! Bouchard dziewczyną kibica, z którym przegrała zakład?

Tenis
Wspólne zdjęcia pod jemiołą! Bouchard dziewczyną kibica, z którym przegrała zakład?
fot. Instagram

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że między Eugenie Bouchard a Johnem Goehrke narodziła się nić prawdziwej sympatii. Po oryginalnej randce z początku roku, spowodowanej przegranym zakładem na Twitterze, para ponownie pochwaliła się wspólnymi zdjęciami i to w dodatku pod jemiołą!

Na początku stycznia jedna z najpiękniejszych tenisistek świata i student z Chicago postanowili wybrać się na mecz NBA Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks (125:129). Przyczyną randki był zakład między Bouchard i Goehrke w trakcie finału Super Bowl. Gdy Atlanta Falcons prowadziła z New England Patriots 28:3, tenisistka napisała "Wiedziałam, że Atlanta wygra". Goehrke zaproponował wtedy zakład. W przypadku wygranej New England Patriots, miała z nim pójść na randkę. Tom Brady i jego koledzy ostatecznie wygrali po dogrywce 34:28, więc tak też się stało...

Jak się jednak okazało, spontaniczna randka nie była wyłącznie jednorazowym wypadem i para spotyka się nadal. Kanadyjska tenisistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których leży na kanapie razem ze swoją "twitterową randką". "Zobaczcie kto mnie odwiedził" - głosi podpis pod pierwszym z nich.

 

 

‪Look who came to visit me! 😘 #superbowltwitterdate ‬

Post udostępniony przez Genie Bouchard (@geniebouchard) 6 Gru, 2017 o 12:53 PST


Druga fotografia jest z kolei dosyć wymowna, bowiem za pomocą odpowiedniego filtra para umieściła nad sobą jemiołę, a samo zdjęcie podpisała: "Wprowadzamy się w atmosferę świąt. Gdzie jest jemioła?".

 


Wygląda na to, że nie jest to ostatnie spotkanie pięknej tenisistki i urodzonego w czepku chłopaka.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze