Bayer 04 Leverkusen wchodzi w świat esportu!

E-sport
Bayer 04 Leverkusen wchodzi w świat esportu!
fot. bayer04.de

Bayer 04 Leverkusen otworzył sekcję esportową. Klub zatrudnił znanego na niemieckiej scenie gracza FIFA - Marvina ‘M4RVa’ Hintza.

M4RV jest jedynym z najbardziej utalentowanych graczy FIFA w Niemczech, a także - z racji pochodzenia - ogromnym fanem klubu z Leverkusen. Jak na razie będzie jedynym wirtualnym piłkarzem na pokładzie drużyny z Bundesligi, jednak zarząd zespołu zapowiedział szereg inwestycji w esport. Nie bez powodu zatrudnił również dyrektora zarządzającego KiNG eSports - Daniela Luthera.

 

- To dopiero początek inwestycji - powiedział w oświadczeniu Jochen A. Rotthaus, dyrektor do spraw marketingu i komunikacji w firmie Bayer 04. - Z niecierpliwością czekamy na cyfrowy start. Dzięki swoim umiejętnościom i pasji Marvin Hintz będzie doskonałym ambasadorem naszego klubu w świecie esportu. Wierzymy, że odpowiednio uda mu się mega trend jakim jest esport do naszego klubu - dodał.

 

 

 

 

- Jestem dumny, że nie będę już tylko fanem klubu, ale oficjalnie stanę się jego esportowym przedstawicielem. Zrobię wszystko, aby ten projekt odniósł sukces - zaznaczył natomiast sam M4RV.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie