Gnębiony chłopiec otrzymał wsparcie gwiazd sportu po wzruszającym wideo!

Inne
Gnębiony chłopiec otrzymał wsparcie gwiazd sportu po wzruszającym wideo!
fot. Youtube

Historia Keatona Jonesa poruszyła internautów na całym świecie. Poniżany w szkole chłopiec we wzruszającym wideo podzielił się swoimi przemyśleniami, a film wzruszył wielu internautów. Do akcji wsparcia Jonesa przyłączyli się m.in. szef UFC Dana White czy zawodnik NFL Delanie Walker.

Na całym świecie w szkołach są uczniowie poniżani przez starszych kolegów, ale nieczęsto mówią o swoich problemach głośno. Mama Keatona Jonesa postanowiła jednak opublikować wideo, w którym młody chłopiec opowiada o swoich problemach i nie do końca potrafi pogodzić się z otaczającą go rzeczywistością.

- Moje dzieci nie są perfekcyjne, ale na pewno dobrze zachowują się w szkole. Keaton poprosił mnie o nagranie tego filmu po tym jak po raz kolejny bał się w szkole pójść na lunch - napisała mama poszkodowanego chłopca.

Film obejrzało ponad 12 milionów internautów na całym świecie, a do akcji wsparcia Jonesa włączyli się również przedstawiciele świata sportu. Szef UFC Dana White zaprosił chłopca do Las Vegas i głównej siedziby największej organizacji MMA na świecie.

- To jest bardzo mądry, młody chłopiec. Z dużym bólem serca oglądam ten film - napisał White na Twitterze.


W spotkaniu chce wziąć udział również zawodniczka UFC Paige VanZant (7-3, 2 KO, 2 SUB). - Okazja do poznania tego chłopca będzie dla mnie wielką przyjemnością i oczywiście mogę zaoferować swoją osobę do usług ochroniarskich - napisała VanZant.


Jones otrzymał również zaproszenie na sylwestrowy mecz NFL pomiędzy Tennessee Titans a Jacksonville Jaguars od zawodnika Delanie'ego Walkera. - Możesz być kim chcesz. Bardzo mi przykro, że takie sytuacje miały miejsce w twojej szkole. Ode mnie masz cztery bilety na nasz mecz, dla siebie i swoich bliskich - powiedział zawodnik NFL.


mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze