MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel: Transmisja w Polsacie Sport
fot. mksbedzin.pl

Niedzielne spotkanie MKS-u Będzin z Jastrzębskim Węglem będzie stało pod znakiem rywalizacji ojca z synem. Trener gospodarzy, Stelio De Rocco po raz kolejny zmierzy się z Jasonem. Dotychczas to młodszy z rodziny może pochwalić się większą liczbą zwycięstw w starciach z ojcem. Transmisja meczu MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport.

Siatkarze z Będzina grają w tym sezonie w kratkę, przy czym częściej zdarza im się przegrywać niż zdobywać punkty. Zawodnicy MKS-u są w trakcie bardzo trudnego okresu, gdyż w ich kalendarzu są praktycznie same czołowe ekipy. Ostatnie trzy mecze to zaledwie dwa ugrane sety przez podopiecznych trenera DeRocco.

 

Co innego siatkarze z Jastrzębia-Zdroju. Ci w ośmiu ostatnich meczach przegrali zaledwie raz i obecnie okupują czwartą pozycję w lidze.

 

Jak na razie doszło do trzech pojedynków ojca Stelio z synem Jasonem. W rywalizacji 2:1 prowadzi ten drugi, dziś szansa przed szkoleniowcem MKS-u.

 

Transmisja meczu MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel od godziny 20.00 w Polsacie Sport. Komentują: Tomasz Swędrowski i Krzysztof Ignaczak

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze