Weteran UFC podpisał kontrakt z KSW!

Sporty walki
Weteran UFC podpisał kontrakt z KSW!
fot. PAP
Scott Askham (z lewej) podczas swojego debiutu w UFC.

Były zawodnik m.in. UFC, Scott Askham (15-4, 9 KO, 2 SUB) został zawodnikiem KSW. Dla największej organizacji MMA w Polsce Anglik stoczy trzy pojedynki. 29-latek potwierdził tę informację za pośrednictwem Twittera.

Informację o podpisaniu kontraktu z KSW zawodnik przekazał za pośrednictwem Twittera, ale wiadomość została w niedzielne popołudnie potwierdzona przez przedstawicieli KSW. - Polsko nadchodzimy! Jestem podekscytowany nowym rozdziałem w moim życiu. Dziękuję wszystkim w KSW, nie mogę się już doczekać - napisał Anglik.

 

 

Askham dwunastu wygranych z rzędu w 2015 roku zadebiutował dla organizacji UFC. W trzecim swoim starciu w największej federacji MMA na świecie zmierzył się z Krzysztofem Jotko, z którym przegrał decyzją sędziów. Ostatnio pojedynkował się z byłym rywalem Mameda Khalidova, Luke'iem Barnattem. Ich walka była głównym wydarzeniem gali ACB 70.

Anglik przyznał, że w KSW interesuje go starcie o pas wagi średniej. Obecnie dzierży go Khalidov, ale nie wiadomo co z jego przyszłością w federacji. Najbardziej prawdopodobne wydaje się starcie Askhama z Michałem Materlą.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze