POLI Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
POLI Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Transmisja w Polsacie Sport
fot. kszosiatkowka.pl

Na zakończenie dziewiątej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet POLI Budowlani Toruń podejmą KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Obu zespołom bardzo przydałoby się zwycięstwo, dlatego też spodziewamy się dobrego widowiska. Transmisja meczu POLI Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w Polsacie Sport.

Siatkarki z Ostrowca Świętokrzyskiego mają za sobą ciężki okres, podczas którego stoczyły dwa bardzo ciężkie spotkania. Najpierw uległy liderkom, ekipie ŁKS-u Łódź. Następnie również przegrały, tym razem z Chemikiem Police. Teraz nadarza się okazja, by przerwać słabą serię i nieco poprawić przeciętną, ósmą pozycję w lidze.

 

W jeszcze gorszej sytuacji są poniedziałkowe gospodynie. Po ośmiu kolejkach zawodniczki z Torunia na swoim koncie zapisać mogą jedynie dwa zwycięstwa. Reszta to porażki, w większości 0:3. Dotychczas obie ekipy mierzyły się ze sobą zaledwie dwukrotnie. Zawsze wygrywali gospodarze Zobaczymy, czy i tym razem siatkarki z Torunia wykorzystają przewagę własnej hali i zatrzymają u siebie trzy punkty.

 

Transmisja meczu POLI Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze