Teodorczyk głową w drzwi! Nie wytrzymał po czerwonej kartce (WIDEO)

W meczu 18. kolejki Eerste Klasse Anderlecht Bruksela przegrał na własnym boisku z Royal Charleroi 1:3. Czerwoną kartkę obejrzał reprezentant Polski Łukasz Teodorczyk. Zawodnikowi nie udało pohamować emocji i schodząc do szatni ze złością uderzył głową w drzwi.

Teodorczyk wszedł na boisko z ławki rezerwowych w 29. minucie spotkania, zastępując Adriana Trebela. Pierwszą żółtą kartkę obejrzał w 80. minucie, natomiast drugą a w konsekwencji czerwoną, pięć minut później. Była to kara za próbę wymuszenia rzutu karnego.

26-latek wykazał się jednak wyjątkową bezmyślnością również po zejściu z boiska. Polak z furią wpadł do szatni, otwierając drzwi do niej... głową. Wszytko to zarejestrowały kamery.

Napięcia nie wytrzymał też Olivier Deschacht, więc gospodarze kończyli mecz w "9-tkę".