Znamy nową organizację innocenta i spółki! (WIDEO)

E-sport
Znamy nową organizację innocenta i spółki! (WIDEO)
fot. HLTV.org

Po miesiącach oczekiwań wiemy w końcu, w barwach jakiej organizacji zobaczymy Pawła ‘innocenta’ Mocka i jego kolegów z Seed. Były skład PENTA Sports dołączył oficjalnie do Sprout.

Sprout to tajemniczy klub, na temat którego nie pojawiło się jeszcze wiele informacji. Jak zapewnia jednak Mocek, organizacja ma bardzo solidne zaplecze. Polak podaje również, że ogłoszenie nowego domu Seed trwało tak długo, ponieważ projekt tworzony był od całkowitych podstaw i wszystko trzeba było odpowiednio dopiąć.

Od czasu opuszczenia PENTA Sports europejska mieszanka - bliska Polakom ze względu na innocenta - występowała pod niezobowiązującym sztandarem Seed. Oczywistym jednak było, że - nawet mimo problemów kadrowych - piątka znajdzie w końcu wsparcie esportowego klubu. Już niedługo skład ten weźmie przecież udział w zamkniętych kwalifikacjach do bostońskiego Majora. Przypomnijmy bowiem, że jeszcze w czasach PENTA Mocek i spółka wzięli udział w krakowskim PGL Majorze.

 

- Od momentu odejścia z PENTA minęło dużo czasu, ale w końcu znalazłem nowy dom. Nasz cel jest oczywisty - musimy przejść przez kwalifikacje do Majora i starać się o wszystko, co najlepsze w 2018 roku - ogłosił kapitan zespołu Kevin ‘kRYSTAL’ Amend.

Skład Sprout:


Kevin "kRYSTAL" Amend
Jesse "zehN" Linjala
Paweł "innocent" Mocek
Denis "denis" Howell
Timo "Spiidi" Richter
Tobias "tow b" Herberhold (trener)

Debiut ekipy w nowych barwach odbędzie się dziś o godzinie 14:00. Sprout zmierzy się wówczas z PRIDE w półfinale czwartego sezonu Legend Series.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie