Gacek dołączył do ONICO Warszawa

Siatkówka
Gacek dołączył do ONICO Warszawa
fot. Materiały prasowe

Piotr Gacek podpisał umowę z ONICO Warszawa. Wicemistrz świata zajmie w stołecznym klubie stanowisko managera projektów City i Junior Club.

- Bardzo cieszymy się, że do ONICO Warszawa dołączył kolejny wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce. Jesteśmy przekonani, że obecność tak utytułowanego zawodnika, jakim jest Piotr Gacek, na pewno pozytywnie wpłynie na popularyzację naszej dyscypliny w stolicy. Serdecznie witamy w ONICO Warszawa i życzymy wielu sukcesów - powiedziała prezes Jolanta Dolecka.

 

Gacek to wicemistrz świata w siatkówce z 2006 roku oraz mistrz Europy z 2009 roku. Jeden z najbardziej utytułowanych libero w Polsce ma na swoim koncie także osiem krążków mistrzostw Polski, zdobytych w barwach Skry Bełchatów, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Lotosu Trefla Gdańsk. W kwietniu tego roku Piotr Gacek zakończył siatkarską karierę.

 

- Podjęcie współpracy z ONICO Warszawa to dla mnie ogromna nobilitacja i kolejne wyzwanie, którego nie mogę się już doczekać. Obecnie zespół z Warszawy pokazuje, że idzie w znakomitym kierunku. Zarówno sportowo, jak i marketingowo ONICO Warszawa chce zrobić ogromny krok do przodu, dlatego bardzo się cieszę, że mogę być częścią tego projektu. Mam nadzieję, że moja osoba przyczyni się do tego, aby klub jeszcze bardziej się rozwijał - powiedział po podpisaniu umowy Gacek.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze